Servisní technik / technička - oblast Čechy a oblast Moravskoslezského kraje

Air Technology s.r.o. je výrobce a dodavatel klimatizačních systémů, které přispívají k práci a životu v příjemnějším a zdravějším prostředí, pro profesionální využití v průmyslu, zdravotních a datových centrech. Zájem zákazníků o služby a produkty v našem oboru roste a tak i my se rozhlížíme a hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Náplň práce:
• kontrola funkce zařízení
• kontrola provedených prací na klimatizačních zařízeních v čistém průmyslu
• malá administrativa související se servisem

Požadujeme:
• VL nebo SŠ v oboru elektro slaboproud nebo chladící technika, TZB
• ŘP B
• požadujeme spolehlivost
• schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou
• praxe v oboru vzduchotechnika nebo chlazení min. 2 roky
Výhody, nikoli podmínky:
• 5 let praxe v oboru vzduchotechnika nebo chlazení
• elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50

Nabízíme:
• mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
• dlouhodobé zajímavé zaměstnání
• možnost i částečného úvazku, popřípadě práce na ŽL
• zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
• školení, technická i manažerská
• sympatický pracovní kolektiv
• možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
• služební telefon
• cestovní náhrady
• lidský přístup k pracovní době
• 2 dny sick days

Místo práce: Jihomoravský kraj / Hodonín, Brno; Moravskoslezský kraj / Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 1. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 12. 2018, 14:09

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj