Skladník - Praha 9 Kbely

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MONACO int. s.r.o. působící v oblasti gastronomie a cukrařiny. Specializuje se na prodej surovin a pomůcek pro cukráře, pekaře a pizzerie. www.monacoint.com

Náplň práce:
Zodpovědnost za sklad surovin a cukrářských pomůcek, každodenní výdej a příjem zboží, zaklízení a manuální manipulace se zbožím cca 25kg, nakládání a vykládání palet pomocí VZV, příprava a balení zboží pro internetový obchod, převoz palet se zbožím mezi sklady po Praze.

Požadujeme:
SOU (výuční list), praxe na pozici skladník podmínkou, ŘP sk. B, VZV, čistý trestní rejstřík, výhodou znalost Prahy, nekuřák.

Nabízíme:
Zajímavou práci v dynamickém prostředí. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Odpovídající finanční ohodnocení.

Místo práce: Praha 9 - Kbely

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 6. 5. 2011, 12:48

Obor
Výroba a provoz, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Praha