Specialista pro prodej užitkových vozidel

TANAP - HESTI Group – autorizovaný servis a prodejce užitkových vozidel MAN + KRONE, svojí prodejně-servisní sítí a systémem distribuce patří mezi největší prodejní organizace tohoto druhu v Evropě. V současné době zastupuje na českém trhu značky MAN, KRONE, Stas, Nooteboom, Benalu, Volkswagen.

Náplň práce:
Prodej užitkových vozidel spolu s finančními a servisními službami.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání (VŠ), nejlépe v oboru dopravní/technický, dobré komunikační schopnosti., znalost práce s PC, a řidičské oprávnění B. Vítáno – řidičské oprávnění sk. C/E, znalost NJ/Aj , praxe v obchodu.

Nabízíme:
Práci na HPP. Zajímavá práce s vysoce kvalitním sortimentem dopravní techniky.
Zázemí stabilní společnosti, příjemný pracovní kolektiv. Zajímavé mzdové ohodnocení Fixní mzda + prémie. Služební vozidlo. Průběžné vzdělávání v rámci firmy.

Místo práce: Hradec Králové, Koutníkova ul., areál SMTC

Termín nástupu: Ihned nebo dle domluvy

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 6. 2. 2012, 13:29

Obor
Obchod a cestovní ruch, Auto-Moto
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1387
technikax 1238
dopravax 304