Správce ICT- síťový specialista

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace.

Náplň práce:
- spravuje LAN/WAN sítě a jejich konfigurace
- provádí analýzu a řeší technické problémy v IP sítích

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrá orientace v problematice sítí
- dobrá znalost routovacích protokolů
- znalost VPN protokolů (IPSec, SSL)
- praktickou zkušenost s konfigurací na směrovačích a přepínačích
- znalost anglického jazyka na pasivní úrovni
- řidičský průkaz skupiny B
- metodičnost a schopnost vést dokumentaci sítě
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zajímavé a perspektivní zaměstnání
- zodpovědnou práci
- práci na plný úvazek v jednosměnném provozu (pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
- zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní aktivity, průběžné vzdělávání v oboru)

Místo práce: Třebíč

Termín nástupu: ihned/dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný
životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
K přihlášce je nutno přiložit:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se uvedených požadavků
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Vaše přihlášky v písemné podobě očekáváme na adrese Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo náměstí 133/2, 674 01 Třebíč nebo v elektronické podobě na adrese egrundova@jobsystem.cz do 10. 12. 2014.

Vytvořeno: 12. 11. 2014, 10:53

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Vysočina