Strategický nákupce

Společnost ZLINER s.r.o. se již více než 60 let zabývá službami v oblasti autobusové dopravy. Postupem doby se ZLINER profiloval do pozice vysoce kvalitního a spolehlivého partnera dopravních společností nejen v ČR, SR, ale i v Belgii, Rakousku, Německu, Itálii a dalších evropských zemích. V rámci vývoje trhu osobní dopravy jsme rozšiřovali jednotlivé služby od původního zaměření na opravy autobusů a s tím úzce související činnosti (prodej náhradních dílů, servis) do současné podoby, kdy našim klientům poskytujeme komplexní služby v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy.

Náplň práce:
• vyhledávání nových kanálů pro nákup komponent nedostupných u standardních distributorů
• poptávání nových, případně vytipování vhodných náhrad ke komponentám požadovaných zákazníkem
• upřesňování specifikací komponentů se zákazníkem
• zodpovědnost za výběrová řízení s novými dodavateli
• koordinace vyřizování poptávek (oblast automotive)
• vyjednávání nákupních podmínek
• spolupráce na evropských projektech
• úpravy plánů nákupu podle předvídatelnosti prodeje
• optimalizace skladových zásob

Požadujeme:
• min. SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• 3 roky praxe v oboru automotiva
• AJ/NJ na komunikativní úrovni, znalost 2. jazyka výhodou
• samostatnost, komunikativnost, ochota cestovat
• znalost práce na PC – MS Office
• ŘP – sk B
• Zájem a chuť podílet se na rozvoji společnosti

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií
• místo výkonu práce: Zlín
• pracovní doba: pružná
• závodní stravování
• příspěvky na penzijní pojištění
• možnost dalšího profesního růstu

Místo práce: Zlínský kraj

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 29. 7. 2013, 09:20

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Zlín

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
nákupx 105