Strojní operátor / operátorka - převíjení obalových materiálů - vhodné i pro absolventy

EKOBAL s.r.o.

V Ekobalu se specializujeme zejména na technologie paletizačního a skupinového balení nebo na výrobu předepnuté fólie FlexLight, ve kterých udáváme trend. Naše produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokážeme udržovat náskok před konkurencí. Naší prioritou je maximální spokojenost našich zákazníků, spolehlivost a dlouhodobá životonost dodávaných strojních zařízení, servisní služby, a hlavně dostupnost náhradních dílů.

Více informací o společnosti naleznete na www.ekobal.cz .

Náplň práce:
• obsluha převíjecího stroje
• zodpovědný přístup k výrobním procesům
• manipulace s VZV výhodou nikoli podmínkou
• udržování pořádku a čistoty ve svěřeném úseku
• úzká spolupráce s managementem společnosti

Požadujeme:
• základní vzdělání - vhodné i pro absolventy
• čistý trestní rejstřík
• aktivní a zodpovědný přístup k práci
• cílevědomost
• spolehlivost
• schopnost samostatného myšlení
• smysl pro pořádek

Výhodou:
• uživatelská znalost PC

Nabízíme:
• práce na HPP
• práce v mladém dynamickém kolektivu
• příspěvek na stravování
• odpovídající finanční ohodnocení dle odvedené práce

Místo práce: Vestec - okres Praha-západ

Termín nástupu: ihned, popř. dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mail@ekobal.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 234 144 111.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha - Západ

Telefon
224819391