Technik pro průmyslové aplikace

JE TECHNIKA VAŠE HOBBY? Jsme firma AJP - tech a naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci zboží, značení výrobků v procesních a technologických linkách. Zastupujeme zahraniční dodavatele, jejichž produkty představují špičku v daném oboru. Více informací naleznete na stránkách: www.ajptech.cz/kariera/technik/

Náplň práce:
- Zpracování nabídek, technických řešení u zákazníků, zodpovědnost jak za výběr vhodných řešení, tak za kompletní řešení zákaznických aplikací včetně automatizačních prvků, řídicího systému a uživatelského software.
- Poskytování intenzivní technické podpory obchodně regionálním zástupcům.
- Provádění oprav, servisu a čištění elektronických a značících zařízení, jejich kontrola, naprogramování parametrů a návrh jednoduchých obvodových řešení.
- Telefonická i písemná komunikace s techniky dodavatelů a získávání požadovaných technických informací potřebných k další činnosti.
- Provádění školení zákazníků na značící zařízení.
- Podílení se na aktualizaci, vytváření a tisku reklamních a akvizičních materiálů a technické dokumentaci k výrobkům.
- Programování jednoduchých PLC jednotek, čítačů a vyhodnocovacích jednotek pro konkrétní zákaznické aplikace.
- Provádění servisu a oživování centrálních jednotek značících zařízení bez komunikace s dodavateli, instalace těchto zařízení a jejich uvádění do provozu, řešení se zákazníky případných analýz poruch a upgrade software.

Požadujeme:
Vzdělání – středoškolské či vysokoškolské obor elektrotechnika nebo strojní.
Praxe – je vítaná, není však nezbytně nutná, poskytneme důkladné zaškolení, podmínkou jsou však dobré znalosti všeobecné a aplikované elektroniky a manuální zručnost.
Jazykové znalosti – aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
Ostatní – uživatelská znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook
- řidičský průkaz skupiny B
- seriózní a korektní jednání
- ochota se intenzivně vzdělávat, loajalita, schopnost pracovat v týmu
- samostatnost, schopnost řešit zadané úkoly zodpovědně, v požadovaných termínech a kvalitě.
Komunikace
- Srozumitelná ústní i písemná externí i interní komunikace se všemi zainteresovanými stranami včetně dodavatelů
- Jazyková vybavenost pro komunikaci s dodavateli a odběrateli.
- Efektivní využívání elektronické komunikace
Definování problematiky
- Vstřebávání a řízení vstupní informace z mnoha zdrojů
- Charakter informací: technické, případně mající vztah k dané technologii
Znalosti a dovednosti
- Po zaškolení podrobná znalost produktů firmy AJP-tech
- Schopnost porozumět funkci daného produktu, umět jí využít a interpretovat
- Základní znalosti optiky
- Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
- Mechanická zručnost
Našim zákazníkům nabízíme řešení, nikoliv jen zboží. Za Vaši dobrou práci Vás dobře odměníme. Kolektiv je u nás pohodový a budete pracovat se špičkovou technikou.

Nabízíme:
- Perfektní zázemí prosperující firmy a špičkových produktů renomovaných dodavatelů,
- Plat dle dosahovaných výsledků
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 4. 12. 2013, 14:04

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Ostatní
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 716
elektrox 467