Technik údržby

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je POLYMER INSTITUTE BRNO, spol. s r. o.
Úspěšná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výzkumu, vývoje a zpracování plastů se sídlem v Brně.

Náplň práce:
Samostatné provádění oprav a údržby výrobních strojů a zařízení. Provádění prací na úseku správy budov, tj. zámečnické, instalační, truhlářské atd. práce. Běžná údržba služebních vozidel, obsluha nakladače. Manipulace s břemeny o váze 25-30 kg.

Požadujeme:
• SOU technického oboru,
• praxi v oboru 5 roků,
• svářečský průkaz a průkaz strojníka výhodou,
• ŘP „B“,
• všestrannou technickou a manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme:
• Zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění),
• prémie a odměny při splnění podmínek Kolektivní smlouvy zaměstnavatele,
• týden dovolené navíc,
• zaměstnavatelem dotované stravování v podnikové jídelně,
• zázemí dlouholeté, stabilní a prosperující firmy,
• možnost rekreace v zařízeních odborové organizace.
• mzdu 22000,- Kč po úspěšném zapracování + 20 % prémie + odměny + zaměstnanecké benefity.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1. 1. 2015

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi POLYMER INSTITUTE BRNO, spol. s r. o. k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš podrobný, strukturovaný životopis s názvem pozice na e-mailovou adresu: hana.vesela@polymer.cz

Vytvořeno: 9. 10. 2014, 10:52

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
22000
Lokalita
Brno