Technik v automobilovém průmyslu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ZF TRW, přední světový výrobce a dodavatel do automobilového průmyslu.
Závod Frýdlant je, společně se závodem Jablonec, od roku 2010 nepřetržitě vyhodnocován jako
nejlepší zaměstnavatel regionu do 5.000 zaměstnanců.
Více informací o společnosti naleznete na: www.trwczech.cz

Náplň práce:
Hledáme iniciativního člověka, který má rád samostatnou a zodpovědnou práci, který by se chtěl podílet na vývoji repasovaných produktů brzdových systémů a řízení a kterého by zajímalo reverzní inženýrství konkurenčních produktů.
Co Vás ještě čeká, pokud se k nám přidáte:
- Výzkumy, analýzy, vyhodnocování a doporučování nových konceptů.
- Návrhy systémových komponentů.
- Spolupráce při vytváření specifikací a dokumentace pro nové komponenty.
- Technická pomoc a podpora výrobě.
- Plánování a dokumentace zkoušek.
- Komunikace s kolegy i zákazníky, a to jak v českém tak anglickém jazyce.

Požadujeme:
- SŠ / VŠ technického směru – strojní, mechatronika příp. elektrotechnika.
- Znalost MS Office a CAD systémů.
- Znalost řídících a měřících systémů je značnou výhodou.
- Analytické myšlení.
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou).

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání na špičkové úrovni.
- Příjemné a moderní pracovní prostředí.
- Zajímavou tvůrčí práci.
- Odborné zaškolení.
- Odpovídající finanční ohodnocení.

Místo práce: Žitavská 1421, Frýdlant

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hr.frydlant@trw.com

Platnost inzerátu končí 1. 9. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 8. 2016, 15:04

Obor
Auto-Moto, Průmysl, Věda a výzkum
Plat
0
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 716
technikax 1238
CADx 24