TECHNOLOG VÝROBY ELEKTRICKÝCH ROZVADĚČŮ

Popis nabízené pracovní pozice:

Vaše pracovní náplň:
- Zpracování a správa techn. dokumentace pro výrobu
- Technologická příprava výroby
- Organizace interní i externí kooperace při zpracování projektové dokumentace
- Odpovědnost za tvorbu a aktualizaci technologických postupů
- Spolupráce na inovacích výrobků
Váš profil:
- Úspěšně absolvované VŠ nebo SŠ vzdělání (mechatronika či elektrotechnika)
- Praxe v oblasti technologie 2 roky
- Orientace a porozumění technickým výkresům a kusovníkům
- Znalost plánovacího softwaru E-Plan podmínkou
- Praktické znalosti výrobních technologií a materiálů
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou
- Pokročilá znalost německého jazyka podmínkou
- Technické myšlení
- Aktivní přístup, samostatnost, kreativita, týmový hráč
CiS systems s.r.o. nabízí svým zaměstnancům firemní benefity, možnost kariérního růstu a další vzdělání v rámci školy mistrů. Pokud chcete být součástí naší firmy a podílet se na jejím budoucím úspěchu, pošlete žádost o místo společně s životopisem v českém a německém jazyce, s údaji o možnosti Vašeho nástupu.

Požadavky:
Němčina (aktivní)

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
Volnočasové a kulturní aktivity, Jízdní výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc

Nástup od: 17. červenec 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 21:21

CiS SYSTEMS s.r.o.

P. Bezruče 22
463 62 Hejnice - Hejnice
+420 482 412 415
Obor
Výroba a provoz
Plat
25 000 - 35 000 Kč
Lokalita
Liberec

Kontaktní osoba
Bc. Hana Hanšpachová