Telefonní asistent VODAFONE – 90-150 Kč/h

Proveon, a.s. je ambiciózní a dynamická firma orientovaná na výsledky a zvyšování spokojenosti zákazníků. Specializujeme se na outsourcing procesů a služeb zákaznických center. Mezi naše klienty patří vedoucí společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací. V Proveonu rádi pracujeme s nadšenými lidmi, kteří mají chuť zkoušet nové věci, nebojí se výzvy a mají pozitivní vztah k práci. Jsme zkrátka profesionální Call Centrum a hledáme nové kolegy a kolegyně na dlouhodobou spolupráci.
V případě jakýchkoli dotazů nás můžete ve všední dny kontaktovat na bezplatné ZELENÉ LINCE 800 777 879.

Náplň práce:
Jsme dlouhodobým partnerem společnosti Vodafone Czech Republic a.s. a hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici "Telefonní asistent". Pracujte s námi pro tohoto světového operátora! V Proveonu jsme féroví k zákazníkům i zaměstnancům.
Tato pracovní pozice je příležitostí pro všechny, kteří mají chuť si slušně vydělat a zdokonalit se v komunikačních a prodejních dovednostech. Zvládnou ji i studenti, čerství absolventi škol či rodiče na mateřské dovolené. Naučíme Vás všemu potřebnému, abyste byli úspěšní a to nejen v práci!

Co bude Vaší náplní práce?
• Telefonická péče o stávající zákazníky společnosti Vodafone
• Aktivní prodej produktů a služeb
• Podpoření loajality a spokojenosti zákazníků

Požadujeme:
• Energickou a aktivní osobnost
• Příjemný hlasový projev v ČJ nebo SJ
• Možnost odpracovat 20 hodin týdně
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Dlouhodobou spolupráci
• Trestní bezúhonnost
• Věk minimálně 18 let
• Uživatelskou znalost práce na počítači

Nabízíme:
• GARANTOVANOU MZDU 90,- Kč/hod
• Neomezenou výši odměn a provizí za prodej
• NÁSTUPNÍ BONUS 2000,- Kč
• Proplacené přestávky
• FLEXIBILNÍ VOLBU SMĚN od pondělí do soboty
• Úvodní výukový program prodejních a komunikačních dovedností spolufinancovaný z fondů EU
• Certifikát prodejce Vodafone po ukončení výukového programu
• Za přivedení nového kolegy bonus 1500,- Kč
• Moderní a klimatizované prostředí v Brně se snadnou dostupností MHD
• DPP, DPČ, možno i HPP (úvazek na 30 nebo 40 hodin týdně)
• Již po zaučení možnost práce na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
• Firemní benefity - zaměstnanecký tarif, stravenky

Místo práce: Purkyňova 2855/97a, 612 00 Brno

Termín nástupu: 15.9.2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 2. 9. 2014, 11:54

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Brigáda