TELEFONNÍ OPERÁTOR V CALLCENTRU V PÍSKU

Společnost DomiCall, s.r.o., česká telemarketingová společnost, která pomáhá řešit marketingové kampaně našich klientů. Díky dlouhodobě získávaným zkušenostem našeho callcentra zajišťujeme maximální kvalitu a efektivitu služeb.

Náplň práce:
Hledáte-li práci, kde využijete své dobré komunikační dovednosti a chcete si zároveň plánovat svoji docházku a směny, obraťte se na nás a zašlete nám životopis na email prace@domicall.cz a ucházejte se o pozici telefonní operátor v callcentru v Písku. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech aktivního telemarketingu.

Požadujeme:
Min. 60 hodin měsíčně – z toho musí být jedna sobota, věk 18 let, příjemný hlasový projev bez vad řeči a uživatelskou znalost PC.

Nabízíme:
Hodinovou sazbu 60Kč/hod + bonusy za objednávky, motivační odměňovací systém provizí, možnost plánování docházky a směn, vylepšení komunikačních dovedností, odborné zaškolení zdarma, možnost získání certifikátu, brigádu s možností přechodu na HPP, příjemné pracovní prostředí. Možnost nástupu IHNED.

Místo práce: Písek

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 2. 2012, 13:07

Obor
Obchod a cestovní ruch, Telekomunikace
Plat
Dohodou
Lokalita
Písek
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP