Účetní, obchodní, administrativní pracovnice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Prosperující obchodní firma Exac s.r.o. působící na trhu 20 let.

Náplň práce:
Komunikaci se zákazníky, zpracování objednávek vč. expedice, zpracování mezd, fakturace,
veškerá daňová hlášení, komunikace s úřady, skladové hospodářství, vedení účetnictví vč. přípravy pro daňové přiznání. Práce je samostatná, nezastupitelná.

Požadujeme:
Vzdělání: min SŠ ekonomického směru.
Jazykové znalosti: základní komunikace v AJ (telefon a e-mail).
Znalost PC, aktivní přístup k práci.

!! Své životopisy zasílejte výhradně na uvedený firemní e-mail (prace@exac.cz) !!

Nabízíme:
Zázemí prosperující obchodní firmy působící 20 let na trhu, práci na HPP, malý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, dobrá dopravní dostupnost, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům.

Místo práce: Praha – Malá Chuchle

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prace@exac.cz
!! Své životopisy zasílejte výhradně na uvedený firemní e-mail !!

Platnost inzerátu končí 24. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 24. 7. 2015, 09:52

Obor
Administrativa, Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha