Účetní

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost OLYMPTOY, s.r.o., úspěšná společnost obchodující s hračkami.

Náplň práce:
- Účtování bankovních výpisů, pokladních dokladů.
- Účtování přijatých/vydaných faktur tuzemských i zahraničních.
- Účtování interních dokladů (mzdy, stravenky, kurzové rozdíly, předpisy úvěrů, odpisy).
- Příprava reportů pro vedení společnosti a pro banku.
- Komunikace s finančním úřadem, daňovým poradcem a auditorem.
- Příprava uzávěrky a podkladů pro audit.
- Správa pohledávek.
- Zpracování přiznání k DPH.

Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru.
- Zkušenosti na pozici účetní min. 3 roky.
- Zkušenost s kompletním vedením účetnictví a uzávěrkami.
- Znalost účetní a daňové problematiky.
- Analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost.
- Proaktivní přístup, flexibilitu.
- Dobrou znalost MS Excel, MS Word.
- Znalost systému Helios Orange výhodou.

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií.
- Práci v mladém kolektivu.
- Příjemné pracovní prostředí v moderní nové budově.
- Benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy, mobilní telefon, firemní výuka AJ).
- Práci na plný úvazek.
- Odpovídající platové ohodnocení.

Místo práce: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha - východ

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím svůj profesní životopis na adresu: pavlina.bartova@olymptoy.cz. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti OLYMPTOY s.r.o., svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Platnost inzerátu končí 18. 5. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 4. 2016, 12:38

Obor
Finance
Plat
0
Lokalita
Praha - Východ