Úsekový zootechnik - Háj u Duchcova

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je INTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí.
Zemědělská firma většinově vlastněná holandskými investory. Ve všech aktivitách-rostlinná výroba, chov skotu, výkrm kuřecích brojlerů a výkrm prasat používá moderní stroje a špičkové technologie.
V současné době buduje nový závod produkce selat v Háji u Duchcova. Jedná se o moderní, vysoce hygienický provoz, kde fyzickou práci nahradí řízení procesů-krmení, napájení, větrání.

Náplň práce:
• řízení několika /2-5/ ošetřovatelů nebo ošetřovatelek
• kontrola zdravotního stavu zvířat
• kontrola výrobních procesů
• evidence zvířat
• řízení přesunů zvířat
• obsluha PC řídícího proces výroby a distribuce krmiv
• přímá podřízenost vedoucímu závodu

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• základní znalost práce s PC
• odpovědný přístup k práci
• aktivní zájem učit se novým pracovním postupům

Nabízíme:
• zaučení
• penzijní připojištění, dotované závodní stravování, zajímavé podíly na výsledcích závodu, perfektní hygienu práce
• možnost firmou placené výuky angličtiny
• nástupní plat od 30.000 Kč, včetně odměn a podílů na výsledcích hospodaření až 50.000 Kč
• pomůžeme s bydlením

Místo práce: Háj u Duchcova, Ústecký kraj

Termín nástupu: ihned, nejdéle od 30. 3. 2019 - případně dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: integraz.elias@seznam.cz nebo SMS na 775299465.

Platnost inzerátu končí 22. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 1. 2019, 15:14

Obor
Zemědělství a lesnictví
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj