Úvěrový analytik v oddělení Credit & Risk Management – i absolventi

Společnost ŠkoFIN je přední finanční společností na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.
Portfolio finančních služeb zahrnuje úvěr na auto, leasing automobilů, operativní leasing, pojištění vozidla a doplňková pojištění. Součástí nabídky jsou nejen nové automobily koncernových značek ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT, ale také zánovní ojeté vozy těchto značek v rámci projektů Auto-Plus a ŠKODA-Plus.

Náplň práce:
Řízení úvěrových rizik, analýzy úvěrových návrhů s doporučením pro schvalovací kompetenci, posuzování úvěrových a leasingových návrhů, finanční analýzy.

Požadujeme:
VŠ – ekonomického směru, případně student posledního ročníku (finance, podnikové hospodářství). Velmi dobré uživatelské znalosti MS Office (Excel), AJ podmínkou – pokročilá úroveň – vytváření schvalovacích dokumentů, podmínkou je ZNALOST FINANČNÍ ANALÝZY, ideálně praxe v oboru 1 – 3 roky (není podmínkou), rozhodování, obhajování názoru, myšlení v souvislostech, analytické schopnosti, pečlivost, komunikace a spolupráce, proaktivní přístup.

Nabízíme:
Adaptační program pro nové zaměstnance, zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti, účast na projektech. Firemní vzdělávací programy včetně jazykových kurzů, reagující na aktuální potřeby a strategické cíle společnosti, produktová a odborná školení, PC dovednosti. Program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 5 tzv. sick days, příspěvek na penzijní připojištění, produkty za zvýhodněných podmínek aj.), příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned
Vytvořeno: 24. 11. 2011, 15:39

Obor
Finance
Plat
dohodou
Lokalita
Praha