Vedoucí ekonomického oddělení

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VÍTKOVICE TOURS s.r.o. – cestovní kancelář se zaměřením na Chorvatsko, Černou Horu, Slovinsko a wellness pobyty s dvacetiletou tradicí a stabilní pozicí na českém trhu.

Náplň práce:
1. vede organizačně, metodicky a odborně ekonomické oddělení a zodpovídá za bezproblémový chod všech jeho úseků
2. vede účetní, ekonomické a personální záležitosti společnosti
3. zodpovídá za účetní a daňový systém společnosti dle platných právních předpisů
4. zpracování finančních plánů, ekonomických analýz, průběžné vyhodnocování plánů se skutečnosti, cash-flow
5. pravidelné sestavování zpráv o hospodaření
6. zpracování podkladů pro strategické řízení společnosti
7. komunikace s bankami, orgány státní správy a obchodními partnery
8. zodpovídá za účetní procesy, komunikace s externím auditorem
9. finanční controlling
10. zpracování podkladů a tvorba výkazů pro ČNB
11. provádí a zodpovídá za platební a finanční operace
12. zodpovídá za dodržování směrnic BOZP

Požadujeme:
1. VŠ vzdělání ekonomického směru
2. praxe v oboru minimálně 5 let
3. základní znalosti AJ slovem i písmem, chorvatština výhodou
4. znalost účetní, daňové a personální problematiky
5. rozhodnost, komunikativnost, analytické myšlení
6. uživatelské znalosti MS OFFICE/Excel
7. organizační schopnosti a schopnost samostatné práce
8. profesionalita, spolehlivost a odpovědnost
9. schopnost práce pod tlakem
10. časová flexibilita

Nabízíme:
1. zaměstnání u renomované cestovní kanceláře s 20 letou existencí na trhu
2. práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou, zástup za dlouhodobou nemocenskou
3. zaměstnanecké benefity: notebook, služební mobil, stravenky
4. práce v mladém a dynamickém kolektivu

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 26. 3. 2014, 14:49

Obor
Finance
Plat
dohodou
Lokalita
Ostrava