VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ORPA Papír a.s. - firma s dlouholetou tradicí výroby papírových dutinek.

Náplň práce:
Očekávané cíle: zajištění spolehlivé funkce organizace po stránce ekonomické, finanční a personální, zajištění informací potřebných k hodnocení a kontrole hospodářské činnosti vnitropodnikových útvarů a celé společnosti a současně optimalizace veškeré funkce finančního oddělení.

Požadujeme:
Hledáme osobnost s univerzálními zkušenostmi, flexibilní a učenlivou, schopnou sebeřízení a vysoké míry samostatnosti, odpovědnosti, s podnikatelským přístupem a schopností vnímat věci z nadhledu, se strukturovaným myšlením.
Vzdělání optimálně VŠ ekonomického zaměření, praxe min. 2 roky na manažerské pozici, samozřejmostí je praxe v ekonomické sféře. Finanční řízení zahrnující oblast účetnictví, controllingu, interního a externího reportingu a daní. Zkušenost s IFRS nutností. Dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti, odolnost vůči stresu. Znalost cizích jazyků - AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou, nikoli nutností.
Vaše písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte prosím nejpozději do 24. 4. 2013.

Nabízíme:
Velký prostor pro vlastní realizaci s možností dalšího postupu v rámci korporace. Dobré platové ohodnocení v závislosti na dosavadních zkušenostech a výsledcích práce, možnost kariérního postupu, možnost dalšího vzdělávání, závodní stravování a pružnou pracovní dobu.

Místo práce: Lanškroun

Termín nástupu: Nejlépe ihned.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 4. 4. 2013, 14:02

Obor
Administrativa, Finance, Management
Plat
0
Lokalita
Ústí nad Orlicí