Vedoucí logistiky (skladu)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Technické služby BAHOZA, s.r.o., zavedená firma v oblasti investiční techniky pro drážní vozidla.
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.bahoza.cz

Náplň práce:
- Zpracování a vyřizování obchodních případů pro nákup materiálů a kooperačních služeb pro výrobu společnosti dle zadaných kusovníků pro výrobu
- Vyřizování reklamací na nakoupený materiál a služby
- Vedení a kontrola pracovníku ve skladě
- Ve spolupráci s ekonomickou pracovnicí provádění skladové inventury
- Zpracování a vyřizování obchodní administrativy při prodeji výrobků společnosti
- Sledování a zodpovědnost za dodržení termínů dodání zboží dle došlých objednávek
- Zajišťování smluvních dopravců a organizování dopravní činnosti ve firmě
- Vedení evidence vratných obalů, sledování jejich pohybů

Požadujeme:
- Vzdělání ÚSO/VŠ – výhodou je technické vzdělání
- Znalost německého, případně anglického jazyka slovem i písmem – výhodou je technická znalost jazyka v oblasti elektrotechniky a strojírenství
- Znalost vedení skladové evidence
- Schopnost vedení obchodních jednání při nákupu materiálů a služeb
- Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- Práci v malém pracovním kolektivu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdenní dovolenou
- Příspěvek na stravování
- Mobilní telefon
- Možnost klouzavé pracovní doby
- HPP – 40 hod. týdně

Místo práce: Praha 4 – Nusle, Nám. Hrdinů 725/13

Termín nástupu: Co nejdříve

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Pro bližší informace prosím kontaktujte telefonní číslo 724 355 096.
Vytvořeno: 7. 8. 2014, 14:50

Obor
Doprava, Ostatní
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
skladx 116