Vedoucí manažer vzdělávání

Naše společnost ZFP akademie, a.s., je pořadatelem seminářů zaměřených na problematiku osobních financí, s evidencí více než sto sedmdesát tisíc účastníků, a leader na trhu finančního zprostředkování v České republice, s obratem přesahujícím miliardu korun. V současnosti tvoří obchodní síť naší společnosti dvanáct samostatných regionálních struktur, čítajících přes čtyři a půl tisíce profesionálních zprostředkovatelů zaměřených na retailovou klientelu, a dalších spolupracovníků.
Hlavním cílem naší společnosti je šíření finanční gramotnosti občanů pomocí našeho vlastního produktu - vzdělávací akademie a zprostředkování finančních produktů prostřednictvím multilevelové sítě samospotřebitelů.

Náplň práce:
Vedení a řízení oddělení vzdělávání, podpora týmu lektorů obchodní sítě a komunikace s obchodními zástupci, spoluvytváření koncepce a řízení systému vzdělávání v rámci vlastní vzdělávací akademie společnosti, komunikace s představiteli společnosti z řad řídících orgánů akciové společnosti a obchodní sítě, plánování a organizace seminářů a školení, organizace konferencí a setkání příslušníků obchodní sítě společnosti, zajišťování lektorských konkurzů, jednání s externími dodavateli z oblasti poskytování vzdělávacích služeb, časté služební cesty a účast na školeních a seminářích.

Požadujeme:
Vzdělání SŠ, praxe minimálně 5 let na středních a vyšších manažerských pozicích, vítáme zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých, znalost práce s PC (znalost Office, Excel, Power point, internet), reprezentativní vystupování a excelentní komunikační dovednosti, znalost a správné používání českého jazyka slovem i písmem, slovenština výhodou, aktivní přístup, časová flexibilita, odpovědnost a důslednost, vítána základní znalost a orientace v problematice právních předpisů v oblasti podnikání, daňových zákonů, zákoník práce, obchodní zákoník, živnostenský zákon Požadována orientace v oblasti finančního trhu, vítána znalost nabízených produktů.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr a špičková pozice ve stabilní společnosti s dominantním postavením na trhu, reportování přímo příslušnému členu představenstva, pracovní prostředí odpovídající pozici, pozici odpovídající finanční ohodnocení a motivace, pracovní prostředky (mobil, notebook, internet), vzdělávání v rámci vlastní vzdělávací akademie společnosti, příspěvky zaměstnavatele na soukromé životní pojištění a penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity.

Místo práce: Jihomoravský kraj.

Termín nástupu: Květen – červen 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 14. 3. 2012, 14:47

Obor
Management, Obchod a cestovní ruch, Výchova a vzdělávání
Plat
dohodou
Lokalita
Česká republika