Vedoucí nákupu

Kögel, s.r.o. je stabilním zaměstnavatelem s mezinárodní majetkovou účastí, výrobcem podvozkových rámů pro různé typy užitkových vozidel a výrobcem návěsů.

Náplň práce:
Vyhledávání nových dodavatelů a alternativních dodavatelských zdrojů, vyjednávání o cenách a dodacích podmínkách, množstevní plánování, management dodavatelů, realizace strategických opatření, řízení procesu nakupování, nakupování materiálu, řízení týmu 3 podřízených.

Požadujeme:
Vzdělání ekonomické SŠ/VŠ s vysokým stupněm technického porozumění nebo vzdělání technické SŠ/VŠ s vysokým stupněm ekonomického vědomostního zázemí, minimálně 3 roky praxe v nákupu, AJ/NJ - velmi dobrou znalost minimálně jednoho z jazyků podmínkou, MS-Office-software uživatelsky, ŘP skup. B.

Nabízíme:
Pracovní uplatnění u stabilního zaměstnavatele s mezinárodní majetkovou účastí, začlenění do fungujícího týmu odborných pracovníků, atraktivní mzdové podmínky, aktivní udržování a rozvíjení jazykových znalostí v praxi, možnost stravování v přímo areálu společnosti.

Místo práce: Pardubický kraj, výrobní závod Dvořisko u Chocně

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: svatava.kunstova@koegel.cz
Vytvořeno: 8. 4. 2014, 11:55

Obor
Auto-Moto, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Ústí nad Orlicí

Další inzeráty s nálepkami:
nákupx 105
technikax 1239