Vedoucí oddělení servisu a montáží

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MALÁČ s.r.o. Společnost dodává od roku 1999 na český a slovenský trh stroje a zařízení pro cukrárny, pekárny a velkokuchyně. Na webových stránkách uvádí v referencích realizovaná díla. Jsou rodinná, dynamicky se rozvíjející firma, která podniká ve své nové budově na uvedené adrese v Brně-Slatině.

Náplň práce:
Přijímá a eviduje požadavky našich zákazníků na záruční a pozáruční servis a ve spolupráci se servisními pracovníky zajišťuje odstranění poruch. Řídí předávání strojů a strojních linek do provozu a zaškoluje obslužný personál k obsluze a údržbě strojů. Vede sklad náhradních dílů. Zajišťuje nákup náhradních dílů z Holandska, Švýcarska, Itálie, Rakouska a Španělska a tuzemska. Zařazení v týmu – vedoucí oddělení. Časté, krátkodobé služební cesty, spojené zejména s předáváním nových strojů do užívání. Je přímo podřízen jednateli (řediteli) firmy. Komunikace v angličtině nebo němčině.

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ technického zaměření. Praxe na obchodní pozici s prokazatelnými dobrými výsledky. AJ na dobré úrovni, NJ výhodou. Znalost práce na PC, velmi dobrá znalost MS Office podmínkou, znalost AutoCAD výhodou. Aktivní člověk s touhou po úspěchu. Schopnost vést obchodní jednání. Odolnost vůči stressu, časová flexibilita, kreativita. Loajalita vůči zaměstnavateli.

Nabízíme:
Nově, moderně vybavená kancelář, přenosný PC, mobilní telefon, přímá linka, osobní a nákladní automobily CITROEN k dispozici ke služebním účelům. Nástupní mzda 15.000,- Kč + podíl na zisku z každého pozáručního servisu. Po zkušební lhůtě zvyšování podílu na zisku dle dosažených výsledků. Odborné školení od světoznámých výrobců gastronomické, cukrárenské a pekárenské techniky. Dlouhodobá perspektiva s možností kariérního růstu.

Místo práce: Brno - Slatina

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 26. 3. 2012, 14:11

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 349
technikax 1238