Vedoucí provozu dopravy a mechanizace – Ostrava

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je COLAS CZ, a.s., stabilní stavební společnost s celorepublikovou působností.

Náplň práce:
- Spolupráce při přípravě zakázek – zajištění dodávky vhodné techniky.
- Zodpovědnost za provoz a způsobilost dopravních prostředků (nákladních a osobních) a stavebních strojů.
- Zodpovědnost za způsob a účelné využívání techniky, dohled nad hospodařením svěřené oblasti.
- Řízení techniků DaM a koordinace dispečerské činnosti mezi techniky DaM a HSV.
- Kontrola dodržování BOZP, provádění kontrol na stavbách a v areálu závodu (odstavné plochy, dílny).
- Dohled nad zajištěním dílenské činnosti.
- Poskytování podkladů k investicím a velkým opravám.
- Schvalování objednávek a mezd.
- Účast na náboru a školení řidičů a strojníků.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství/stavitelství)
- Praxi na obdobné pozici min. 5 let
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- Znalost AJ velkou výhodou
- Dobré komunikační dovednosti, schopnost vést tým
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, organizovanost
- Časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
- Možnost profesního a karierního rozvoje
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Služební telefon, služební notebook a automobil
- Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků jednotlivých oddělení
- Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, odměny (roční, pracovní výročí)

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 1. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 12. 2015, 09:21

Obor
Ostatní, Průmysl, Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Moravskoslezský kraj