Vedoucí útvaru ředitele divize ve Znojmě

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká společnost Vodárenská akciová společnost, a.s., působící v oblasti vodárenství. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.vodarenska.cz

Náplň práce:
Jedná se zejména o organizační podporu ředitele divize, vedení a řízení daného útvaru obsahující tyto svěřené agendy: právo, personalistika, mzdy, BOZP a PO, AQM. Podřízeno přímo řediteli divize.

Požadujeme:
Požadujeme vyzrálou osobnost, uvítáme praxi v podobné oblasti, vysokou míru spolehlivosti a flexibility, organizační schopnosti, jistou dávku kreativity.
Vysokoškolské vzdělávání optimálně v oboru právo, ekonomie nebo personalistika.
PC dovednosti nutností.
Své CV s motivačním dopisem prosím zasílejte do 28. 2. 2014.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, týden dovolené navíc, sick days, příspěvek na pojištění a jiné benefity.

Místo práce: Znojmo

Termín nástupu: Co nejdříve, optimálně 1. 4. 2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte do 28.2.2014!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@vasgr.cz

Vytvořeno: 11. 2. 2014, 10:55

Právo, Personalistika a lidské zdroje (HR), Finance, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj