Vedoucí výzkumných projektů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Centrum aplikované genomiky solidních nádorů (CEGES), Genomac výzkumný ústav se sídlem v Praze 6 – Ruzyni. Hlavní zaměření – genetické testování, grantové projekty v oblasti molekulární onkologie, vývoj nových metod a aplikací a další.

Náplň práce:
Vedení výzkumných grantových projektů, příprava odborných publikací, prezentace výsledků v podobě posterů nebo odborných přednášek na domácích i mezinárodních konferencích, práce s odbornou literaturou při přípravě nových projektů, vypracování grantových zpráv a nových grantových přihlášek.

Požadujeme:
Ph.D. v oboru molekulární biologie nebo genetika, atestace v oboru Vyšetřovací metody v lékařské genetice (není podmínkou), minimálně 8 let praxe v molekulárně-genetické laboratoři, teoretické i praktické znalosti molekulárně-biologických metod (izolace nukleových kyselin z různých typů vzorků, PCR, RT-PCR, real-time PCR, sekvenování, fragmentační analýza, mutační analýza), zkušenost s grantovou agendou (příprava kompletních podkladů pro žádost, vedení projektů, sepisování průběžných a závěrečných zpráv), vysoké pracovní nasazení a příjemné vystupování, schopnost vedení malého týmu lidí.

Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu v prostředí rodinné firmy, možnost kariérního růstu, individuální přístup.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: srpen - září

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 7. 2013, 15:24

Obor
Věda a výzkum
Plat
dohodou
Lokalita
Praha