Vydělej si na vánoce! Flexibilní brigáda při studiu - 90-150 Kč/hod

Hledáme nové posily na pozici "Telefonní konzultant" pro největší neživotní pojišťovnu na světě - AIG. Pojďte pracovat do dynamické společnosti, která je férová k zákazníkům i zaměstnancům!

Popis pracovní pozice:

Prodej neživotního pojištění společnosti AIG zákazníkům smluvních partnerů
Podpora zákaznické loajality
Oslovování současných klientů
Drobná administrativa spojená s výkonem práce

Nabízíme Vám:

Certifikát prodejce a certifikát pojišťovacího zprostředkovatele největší neživotní pojišťovny AIG, skvělá reference pro Vaši kariéru
Zajímavé finanční ohodnocení - hodinová mzda + výkonnostní odměny
MINIMÁLNÍ GARANTOVANOU MZDU 90 Kč/hod
Nový odměňovací systém - výdělek i 1000,- Kč denně
NÁBOROVÝ BONUS 2000,- Kč
Proplacené přestávky
FLEXIBILNÍ VOLBU SMĚN od pondělí do soboty
Rozšíření Vašich stávajících komunikačních dovedností a získání prodejích dovedností
Možnost kariérního růstu na pozice asistent, teamleader či supervizor
Práci v silném kolektivu a moderním pracovišti se snadnou dostupností MHD
Již po zaučení možnost práce na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
Za přivedení nového kolegy bonus 1500 Kč

Očekáváme:

Příjemný hlasový projev v českém jazyce
Možnost odpracovat 20 hodin týdně a 1 sobotu v měsíci
Dlouhodobou spolupráci
Spolehlivost
Aktivitu a zodpovědnost
Věk minimálně 18 let
Čistý trestní rejstřík
Uživatelskou znalost práce na počítači

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu aig@proveon.cz nebo použijte kontaktní fomulář. Můžete nás také zdarma kontaktovat na zelené lince 800 777 879. Jsme i na sociálních sítích www.facebook.com/proveon a google.com/+KarieraproveonCzBrno, kde se dozvíte vše o aktuálním dění u nás. Stačí se k nám jen připojit!
Vytvořeno: 5. 11. 2014, 18:53

Proveon, a.s.

Purkyňova 97a
61200 Brno
601 594 797
www.karieraproveon.cz
Obor
Administrativa
Plat
12000-18000
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Michaela Tvrdíková

Telefon
601 594 797