Výkonný manažer regionální kanceláře

Značka ZFP působí na českém finančním trhu 18 let. V současné době jsme jedničkou na trhu dosahované roční obraty společnosti přesáhly za poslední 3 roky 1 miliardu Kč ročně. Spolupracujeme s renomovanými finančními institucemi a bankovními domy a přinášíme tak provizní profit i do běžných českých domácností. ZFP Čapek s.r.o. je smluvním partnerem ZFP akademie a.s. Od roku 2006 navazuje na spolupráci Jiřího Čapka, která započala v r.2002.
Naší hlavní filozofií je vzdělávání veřejnosti v oblasti osobních a rodinných financí. Proto naše krédo „Vaše vzdělání – váš kapitál“. Naše mise je náš společný úspěch.

Náplň práce:
Chcete vést tým lidí zajišťující provoz a podporu naší obchodní síti?
Chcete uplatnit své zkušenosti s vedením lidí a své organizační schopnosti?
Hledáte finanční ohodnocení odpovídající vaši pozici a vašemu přínosu firmě?
Pak jste to právě vy, koho hledáme!
Výsledkem vaší práce a vašeho týmu bude spokojená obchodní síť a profesionální fungování regionální kanceláře.

Hlavní sekce hlavní regionální kanceláře:
Oddělení recepce
Oddělení provozu a reklamací
Středisko pořádání vzdělávacích akcí a seminářů
Oddělení pořizování a práce s daty
Strukturní regionální kanceláře

Čeká vás:
Kompetence a odpovědnost nad činnostmi týmu RK
Vedení podřízeného managementu na úrovni strukturních regionálních kanceláří
Naše otevřenost a ochota naslouchat vašim nápadům a plánům
Osobní podpora a spolupráce s jednateli společnosti
Samostatné plnění důležitých úkolů

Požadujeme:
Zkušenosti s vedením týmu lidí
Osobnost lídra a Image profesionála
Orientaci na výsledek
Dobré komunikační a prezentační schopnosti
Spolehlivost a pracovní flexibilitu
Morální, etickou a trestní bezúhonnost
Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
Aktivní znalost práce na PC (Word, Excel,Powerpoint)
Řidičské oprávnění sk.B - být aktivní řidič

Nabízíme:
Ohodnocení odpovídající pozici a stanoveným úkolům
Zázemí finančně silné a dynamické společnosti
Systematické vzdělávání v oboru a možnost kariérního růstu
Telefon, notebook, odměnou za výsledky pro vás bude i firemní auto

Místo práce: Praha - Chodov

Termín nástupu: 2.5.2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 16. 4. 2013, 14:34

Obor
Management, Finance
Plat
0
Lokalita
Praha