Vývojář aplikací se zaměřením na open source technologie pro společnost Doxologic

DoxoLogic, s.r.o. (member of Servodata Group) působí na trhu od roku 2007 jako softwarová společnost poskytující služby a řešení v oblasti podnikových systémů se specializací na enterprise open source (od operačních systémů, přes middleware, databáze a portálová řešení). Pro zefektivnění své činnosti se firma od dubna 2013 stala součástí skupiny Servodata a.s. – společnosti, působící více jak 20 let na trhu IT, se specializací na podnikovou infrastrukturu v rámci informačních a komunikačních řešení (hardwarová, softwarová řešení včetně služeb spojených se správou, ukládáním a zajištěním bezpečnosti dat a licenční správou).

Náplň práce:
• Vývoj a rozvoj aplikací v jazyce JAVA
• Řešení oprav v existujících projektech
• Tvorba testů a test aplikací

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Praxe na podobné pozici
• Znalost anglického jazyka z technického prostředí
• Znalost OOP
• Zkušenosti s SQL
• Samostatnost a zodpovědnost
• Pozitivní přístup k učení se novým věcem
• Motivace/iniciativa

Nabízíme:
• Samostatnou a zodpovědnou práci
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Zajímavé projekty s použitím moderních technologií
• Příjemné pracovní prostředí
• Dobré finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
• Nefinanční bonusy prostřednictvím firemního motivačního programu
• Podíl na úspěších dynamicky rostoucí společnosti
• Mzda: od 25 000,- Kč

Místo práce: Teplice, ul. Kollárova 11, 415 36

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jelinkova@servodata.net.

Vytvořeno: 17. 7. 2013, 16:07

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405
Vývojx 61