VÝVOJÁŘ ELEKTRONIKY – HW, FPGA

Popis: Pro rozšíření našeho týmu hledáme vývojového pracovníka RF/VF elektroniky (HW) pro oblast bezpilotních a space prostředků, programování FPGA.

Požadavky:
• zkušenost s FPGA, MATLAB,
• znalost AJ technického směru,
• orientace v součástkové základně,
• základní znalost návrhových CAD systémů,
• tvorba dokumentace pro výrobu a vývoj,
• znalost programovacích jazyků pro embedded systémy,
• základní znalosti v oblasti EMC,
• zkušenosti s navrhováním a výrobou elektronických systémů,
• zkušenosti s návrhem a konstrukcí radio (VF) zařízení výhodou,
• znalost vysokofrekvenční a mikrovlnné techniky,
• konstrukce antén,
• zpracování signálu,
• znalosti hardware průmyslových sběrnic a jejich softwarové obsluhy výhodou,
• znalosti jazyka Python výhodou.

Náplň práce:
• vývoj HW, návrh řešení HW, tvorba schémat a vícevrstvých plošných spojů,
• tvorba technické, výrobní a projektové dokumentace,
• výpočty, simulace, dimenzování a optimalizace elektronických komponentů,
• realizace prototypů, oživování a ověřování jejich funkce.

Pracoviště: Praha 6

Nástup: Ihned

Nabízíme:
• zajímavou práci v nadnárodní společnosti,
• práci v mladém kolektivu,
• pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších
• informačních technologií,
• spolupráci na mezinárodních projektech,
• podíl na výzkumné činnosti,
• každodenní využití cizích jazyků,
• vhodné i pro studenty, možnost diplomových prací.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis:
• v češtině a angličtině,
• s fotografií,
• možný termín nástupu a
• představu o měsíčním výdělku na hr@evolvsys.cz.

Těšíme se na Váš e-mail či telefonát (+420 284 683 784).
Navštivte nás na stránkách www.esc-aerospace.com.
Vytvořeno: 28. 11. 2018, 15:39

evolving systems consulting s.r.o.

Čs. Armády, 14
16000 Prague 6 Dejvice
284683784
www.esc-aerospace.com
Obor
Věda a výzkum
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Kontaktní osoba
Lucie Frenštátská

Telefon
284683784