Web editor a administrátor e-shopu

V současné době rozšiřujeme náš tým o pozici Web editor a administrátor e-shopu.

Náplň práce:
• starost o správnou funkčnost webu, e-shopu a jejich rozvoj,
• správa obsahu – zodpovědnost za nastavení registrovaných produktů, ad-hoc změny obsahu webových stránek,
• návrh zlepšovacích opatření v rámci webu a e-shopu,
• případné programování webových stránek a e-shopu.

Požadavky:
• zkušenost na obdobné pozici 1-2 roky (pozice vhodná pro studenta/absolventa s praxí),
• zákonitosti tvorby webové prezentace,
• znalost HTML,
• zkušenost s PHP frameworkem výhodou,
• samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup.

Nabízíme:
• nástup ihned,
• práce na DPP nebo OSVČ,
• příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí,
• hlavní kancelář na Praze 6.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v ČJ s fotografií, s možným termínem nástupu a představou o hodinovém výdělku. Těšíme se na Váš e-mail na hr@evolvsys.cz či telefonát: 284 683 784. Navštivte nás na stránkách http://www.esc-aerospace.com.
Vytvořeno: 8. 11. 2016, 11:12

evolving systems consulting s.r.o.

Čs. Armády, 14
16000 Prague 6 Dejvice
284683784
www.esc-aerospace.com
Obor
Administrativa, Informační technologie, Internetové služby
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Lucie Frenštátská

Telefon
284683784
Další inzeráty s nálepkami:
webx 13
Prahax 180