Začni vydělávat na léto už teď! Volitelné směny, 80-100 Kč/h

S námi si na léto vyděláš hned! V Istimě je brigáda flexibilní a přizpůsobí se tvým časovým možnostem. Kromě hodinové mzdy dostaneš i bonusy, které jsou závislé na výkonech, případně na přidané hodnotě, kterou k nám přineseš.
Obdržíš školení, které bylo podpořeno Evropským dotačním programem, díky tomu můžeme garantovat kvalitu, která uchazeči pomůže na trhu práce i v budoucnosti!

Zabýváme se telefonickým kontaktováním klientů s nabídkou slev, nesnažíme se nic vnucovat, námi nabízené produkty jsou výhodné samy o sobě. (Např. sleva na energie, sleva na volání apod.)

Co získáš
Příjemné platové ohodnocení 80-100 Kč/h
Odměny navíc k hodinové mzdě + soutěže
Zkušenosti s profesionální telefonní komunikací – uplatníš i jinde
Kurzy, které tě posunou výše před tvou konkurencí na trhu práce
Akce, kamarády, zajímavosti

Co požadujeme
Tah na branku, ochotu učit se novým věcem
Komunikativnost
Příjemné vystupování
Základní znalost práce s PC
Minimální věk 15 let

Náplň práce
Telefonické oslovování klientů s nabídkou slev
Vedení administrativy spojené s hovory
Po zapracování možnost zaškolovat nováčky

V případě zájmu o bližší informace neváhej kontaktovat naše personální oddělení prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky na čísle 725 375 129.
Vytvořeno: 18. 4. 2014, 19:41

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
nástupní 80-100 Kč/h
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
istimax 182
callx 59
brnox 423