ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Schwarzmueller s.r.o. - nadnárodní společnost pro výrobu, prodej a servis užitkových vozidel – přívěsů, návěsů, nástaveb. Společnost patří celoevropsky k nejúspěšnějším ve své oblasti, nabízí nejširší portfolio produktů.

Náplň práce:
Čtení a použití technických podkladů. Příprava pracoviště. Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod. Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat. Vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení. Provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování. Konečná úprava svarů. Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek. Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.

Požadujeme:
Odborná příprava a certifikáty: Nejvhodnější přípravu pro tuto pozici poskytuje střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník, nástrojař a jiné střední vzdělání s výučním listem ve skupině oborů strojírenství a strojírenská výroba. Svářečský průkaz CO2 .
Odborné znalosti: Pro výkon této typové pozice jsou obvykle požadovány teoretické znalosti z těchto oblastí: bezpečnost práce, technické kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě, kovové materiály a slitiny a jejich vlastnosti (např. tvrdost, pružnost, houževnatost aj.), strojní součásti a polotovary a jejich parametry (rozměry, jakost povrchu aj.), technologie svařování kovů.
Odborné dovednosti: Pro výkon této typové pozice jsou obvykle požadovány tyto praktické dovednosti: Svařování kovů. Úprava a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování. Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení. Obsluha zařízení pro různé druhy svařování. Volba postupu práce, zařízení, přípravků, nástrojů, elektrod, přídavných materiálů a pomůcek pro svařování. Orientace v normách a v technických podkladech pro svařování.
Odborná praxe: Pro nabízenou pozici je předchozí praxe ve stejném nebo podobném oboru nutností.

Nabízíme:
Stálé zaměstnání u silné nadnárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí, vstřícný pracovní kolektiv. Zajištění potřebných pracovních pomůcek, pracovního oděvu a obuvi je samozřejmostí, stejně tak důkladné zaškolení. Bezplatně zaměstnavatel obnovuje potřebná svářečská oprávnění. Zaměstnanecké bonusy – dotované závodní stravování (denně na výběr z 8 jídel), příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat při dobrých hospodářských výsledcích společnosti.

Místo práce: Žebrák

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 6. 11. 2012, 10:36

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj