Account manager

1.Dejvická spol. s r.o. provozuje úspěšný slevový server AAAslevy.cz, projekt VIP GOLD CUSTOMER CARD, inzertní portál realitypro.eu a rozšiřujeme svůj tým o ambiciózní obchodníky pro město Praha!

Náplň práce:
Vyhledávání zajímavých služeb v oblastech gastronomie, wellness, beauty, víkendových pobytů apod., získávání nových a péče o stávající zákazníky, uzavírání smluv, dohled a kontrola plnění smluvních závazků.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, praxe v obchodu výhodou, zkušenosti a kontakty z některé z oblastí gastro, wellness, beauty nebo sportovní zážitky, samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, dynamičnost, umění zvládat vytížení a stres a nadšení pro věc, velmi dobré komunikační schopnosti a vystupování, časová flexibilita, možnost nástupu okamžitě, základní znalost MS Office.

Nabízíme:
Fixní plat + zajímavé provize, práci v mladém kolektivu lidí s možností seberealizace, mobilní telefon včetně SIM karty, notebook k dispozici, další benefity.

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 5. 6. 2012, 09:46

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
managerx 211