Administrativně-obchodní asistentka – Ostrava

AC TECHNOLOGIES s.r.o. je společnost, která navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve spalinách, technologické systémy pro průmyslové odsávání, průmyslovou filtraci a odprášení, systémy mlžení a zkrápění a pneumatickou dopravu. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.ac-t.cz

Náplň práce:
• Zajišťuje dílčí činnosti v obchodním oddělení firmy, pracuje jako administrativně-organizační podpora pro obchodníky.
• Zajištění agendy nabídek a zakázek, zajištění administrace předávací dokumentace u zakázek, administrace a kompletace výběrových řízení, znalost Zákona o VŘ výhodou.
• Připravuje podklady pro obchodní jednání, uzavírání smluv a realizaci zakázek a zároveň eviduje realizované zakázky a zajišťuje jejich plnění.
• Vyřizování korespondence, zajištění zákaznického servisu společnosti, evidence stávajících a potenciálních zákazníků.
• Příjem, správa účetních dokladů, zajišťování podkladů pro účetní.
• Zajišťování logistiky.
• Aktivní komunikace v AJ s dodavateli a zákazníky, denní komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí.
• Zajišťování firemních akcí pro zákazníky či interní příležitosti.
• Kontroluje ekonomiku jednotlivých zakázek.
• Ostatní činnost spočívající se zajištěním chodu obchodního oddělení.

Požadujeme:
• SŠ, popř. VŠ nejlépe ekonomického směru
• Praxe na podobné či související pozici min. 2 roky
• Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, podmínkou; MS Project výhodou)
• ŘP B podmínkou
• Vysoké pracovní nasazení, komunikační dovednosti, samostatnost, důslednost a aktivní přístup, zodpovědnost, časová flexibilita podmínkou; organizační schopnosti, kreativita, schopnost práce v týmu, preciznost, analytické schopnosti, schopnost vidět souvislosti, nadhled
• Aktivní znalost AJ, slovem i písmem – na komunikativní úrovni

Nabízíme:
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, jazykový kurz AJ, týden dovolené navíc, aktivní spolupráce se zahraničními partnery, plnohodnotné vybavení kanceláře (notebook, mobil), progresivní finanční ohodnocení, systém zaškolení a další vzdělávání…

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@ac-t.cz
Vytvořeno: 21. 11. 2013, 23:31

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj