Administrátor/koordinátor rozvoje informačních systémů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká obchodní společnost JUST CS spol. s r.o. – výhradní distributor dvou švýcarských renomovaných firem.

Náplň práce:
Orientace v prostředí několika různorodých informačních systémů, jejich podpora a rozvoj.
Zajištění vzájemné provázanosti těchto systémů, odstraňování chyb, testování.
Komunikace s uživateli při zadávání požadavků.
Zadávání práce a kontrola činnosti dodavatelů těchto systémů.

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání (informatika nebo příbuzné obory)
- analytické a logické myšlení, systematičnost, pečlivost
- komunikační schopnosti
- syntaxe SQL a zkušenosti s administrací (MS)SQL výhodou
- mírně pokročilá znalost AJ

Nabízíme:
- zázemí dynamické rodinné společnosti s 20letou tradicí a stabilním postavením na českém trhu
- nekuřácké prostředí
- 5 týdnů dovolené
- prémie, 13. mzda
- další benefity (stravenky, jazykové kurzy, společenské firemní akce a další)
- práce na HPP

Místo práce: Praha 10 (Hostivař)

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 25. 9. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 8. 2015, 16:44

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj