Asistent / asistentka vedoucího správce stavby na akci ČOV Brno

AP INVESTING, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na dozorování, přípravu, povolování a kolaudaci staveb, včetně správy dotační agendy a zadávání veřejných zakázek.

Více informací o společnosti naleznete na www.apinvesting.cz.

Vysvětlení pojmu správce stavby:
• správa procesů v průběhu výstavby nové technologie kalového hospodářství na ČOV v Brně
• finanční objem stavby cca 3 miliardy Kč
• zastupování investora při jednáních se zhotoviteli, projektanty a provozovateli
• hlídání kvality realizace prací
• zahájení prací 06/2024, ukončení stavebních prací 03/2027, plus 12 měsíců zkušební provoz
• a další

Náplň práce:
• zajištění podkladů správce stavby
• pomoc při řízení procesů a vztahů mezi všemi účastníky stavby
• svolávání a organizační příprava jednání
• příprava zápisů z jednání
• archivace dokladů správce stavby
• chystání podkladů nákladů a řízení času na projekt
• koordinace a kontrolní činnost mezi jednotlivými členy správce stavby
• pomoc při krizovém řízení v případě nenadálých událostí
• komunikace s investory, projektanty i příslušnými orgány státní správy

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – vhodné i pro absolventy
• v případě jiného zaměření SŠ/VŠ – nutné vnímání technických pojmů
• uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• zaměstnanecký poměr (HPP, i zkrácený úvazek), po domluvě je možná i jiná forma (při studiu),
• zajímavé finanční ohodnocení včetně výhod a bonusů
• vzdělávací kurzy a školení dle Vašeho výběru
• zaškolení zkušenými spolupracovníky
• 5 týdnů dovolené
• firemní benefity (společné firemní akce, flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál, mobilní telefon, penzijní připojištění)
• přátelský kolektiv

Místo práce: Brno - Modřice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@apinvesting.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 541 426 060.

Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Administrativa, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP

Telefon
224819391