ASISTENT/KA JEDNATELE SPOLEČNOSTI TESASING S.R.O.

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Společnost Tesasing s.r.o. Teplice – strojírenská firma zaměřená na výrobu strojů a strojních zařízení, výrobu ocelových konstrukcí a inženýrskou činností s expanzí do celého světa.

Náplň práce:
- podpora jednatele společnosti
- komunikace s dalšími vedoucími pracovníky společnosti
- příprava podkladů k interním poradám, zápisy, evidence reportů
- vyřizování záležitostí mimo pracoviště (např. jednání na úřadech), zpracování operativních úkolů
- vyřizování telefonních hovorů a koordinace schůzek
- podpora pro firemní hosty (organizace návštěv, hotely)
- organizace služebních cest v zahraničí včetně účasti na nich (1 až 3 denní převážně v DE)
- zpracování obchodních statistik, analýz a přehledů pro vedení firmy
- interní komunikace

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oboru
- organizační a komunikační schopnosti
- perfektní znalost Německého jazyka slovem i písmem. Anglický nebo Ruský jazyk vítán.
- znalost PC (MS Office, Internet)
- příjemné asertivní vystupování, vstřícnost, flexibilitu
- odolnost vůči stresu, diskrétnost
- schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se

Nabízíme:
- zázemí strojírenské firmy s převážnou produkcí do zahraničí
- pracoviště v Teplicích
- příjemné pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv
- práce na plný úvazek
- nástupní mzda: 25.000, Kč

Benefity :
- služební vozidlo k osobnímu užívání
- mobilní telefon/NTB

Místo práce: Teplice (+ zahraničí – převážně Německo)

Termín nástupu: ihned

Jiná sdělení:

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze emailovou adresu: tes021@tesasing.cz
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Vzhledem k množství reakcí na inzerovanou pozici, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 12. 11. 2013, 16:57

Obor
Průmysl, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj