Bezpečnostní referent

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje hledá kandidáta na pozici bezpečnostního referenta.

Náplň práce:
Bezpečnostní činnosti, BOZP a PO
- zajištění koordinační a kontrolní činnosti v oblasti ostrahy a fyzického zabezpečení objektů, BOZP a PO
- zajišťuje školení a semináře z oblasti zabezpečení objektů, BOZP a PO pro zaměstnance, sleduje povinnou periodicitu proškolování
- vede administrativní agendy BOZP, PO a UI a koordinuje naplňování agendy BOZP a PO na památkových objektech
- zajišťuje prevenci a průběžné vyhodnocování rizik BOZP a PO
- zajišťuje komplexně, vč. koordinace dodavatelské činnosti, bezpečnostní režim, PZTS, EPS a CCTV
- zajišťuje koordinaci a vede agendy ochrany osobních údajů v oblasti kamerových systémů
- zajišťuje agendu pracovních úrazů
- navrhuje a předkládá řediteli vnitřní normy týkající se BOZP, PO a zabezpečení objektů
- zajišťuje další činnosti vyplývající z právních předpisů z oblasti BOZP a PO - např. přidělování OOPP, pracovně-lékařské prohlídky, školení řidičů
- spolupracuje s oddělením nemovitého kulturního majetku ÚPS při plnění povinnosti zadavatele stavby

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání, praxi v oboru a znalost legislativy BOZP a PO, znalost zabezpečovacích technologií (EZS, EPS, CCTV)
- odbornou způsobilost v požární ochraně dle § 11 zákona 133/1985 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- odbornou způsobilost v prevenci rizik dle § 9 zákona č. 309/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat po objektech ÚPS ve středních Čechách, Ústeckém a Karlovarském kraji
- samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
- dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti pro jednání s kontrolními orgány (MK, HZS apod.), kastelány a dodavateli služeb
- trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

Nabízíme:
- smlouvu na dobu neurčitou, práci na plný úvazek
- nástup od 1. 7. 2014
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- stabilitu státní příspěvkové organizace
- mzda: dle NV č. 564/2006 Sb., ve znění NV č. 130/2009 Sb., příloha č. 1, 10. platová třída

Místo práce: Praha a objekty ve správě ÚPS v Praze, tj. Středočeský, Ústecký a Karlovarský kraj

Termín nástupu: co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 6. 6. 2014, 09:02

Obor
Státní správa, Obrana a ochrana
Plat
dohodou
Lokalita
Praha