Disponent logistiky - automotive

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je závod Magna Automotive (CZ) s.r.o., odštěpný závod Lipovka, Rychnov nad Kněžnou.

Náplň práce:
Zpracovávání požadavků zákazníka.
Disponovat a nakupovat materiál.
Spolupráce s dodavateli.
Řízení zásob.
Objednávání dopravy.

Požadujeme:
SŠ / VŠ (není podmínkou).
Znalost SAP.
Komunikativní znalost AJ / NJ.
Praxe v logistice, ideálně v oblasti automotive výhodou.
Znalost MS Office.
ŘP skupiny B.

Předpoklady:
Schopnost práce pod stresem.
Samostatnost, schopnost rozhodovat se, komunikativnost.
Organizační schopnosti.
Časová flexibilita, správné nadšení pro práci.
Týmová spolupráce.

Nabízíme:
Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti.
Pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, podíl na hospodářských výsledcích.
Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání.
Příspěvek na obědy, sportovní, společenské a kulturní akce.

Místo práce: Lipovka – Rychnov nad Kněžnou

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným označením námi hledané pozice.
Do jednoho z těchto dokumentů prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

„Souhlasím s tím, aby společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o., odštěpný závod Lipovka se sídlem Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Pro odpověď na tuto pozici používejte e-mail egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 27. 1. 2014, 15:29

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Doprava, Ostatní
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj