Elektromontér – NJ podmínkou

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost GA Energo technik s.r.o..

Náplň práce:
- zaměření činnosti na rozvodny a transformovny VN/VVN v Německu a Rakousku
- řízení realizačních týmů stavby
- kontrola dodržování obecně závazných právních předpisů a norem při realizaci stavby
- zastupování společnosti při jednáních souvisejících s realizací příslušné stavby
- práce s moderní technikou od renomovaných firem (SIEMENS, ABB, AREVA)

Požadujeme:
- velmi dobrou znalost německého jazyka slovem i písmem
- vzdělání SŠ/SOU elektro
- minimální praxe v oboru VN/VVN rozvoden 2 roky
- organizační schopnosti
- orientace v projektové dokumentaci
- základní znalost norem ČSN, PNE a související legislativy
- znalost práce na PC – MS Office
- odborná způsobilost podle 50/1978 Sb. § 6,7,8 výhodou
- řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme:
- odpovídající platové zařazení
- možnost osobního a profesního růstu
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- práci v mladém kolektivu
- možnost sportovního vyžití v rámci areálu firmy
- mzda: 25. 000Kč

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 19. 9. 2013, 13:04

Obor
Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Brno