Elektromontér rozvaděčů

Z důvodu rostoucího objemu výroby rozvaděčů s exportem do celého světa, hledáme do našeho týmu v Jevíčku elektromontéra rozvaděčů.

Náplň práce: Sestavování rozvaděčů, osazování přístrojů, drátování, zapojovací práce, zkoušky.

Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme: Práci v české společnosti, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření podle NV 194/2022 Sb., zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr. Osobní a profesní růst.

Vytvořeno: 8. 12. 2022, 07:07

BLAUKOM CZ s.r.o.

Luční 228
56943 Jevíčko
461 540 149
Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Svitavy
Kontaktní osoba
Jiří Havlíček

Telefon
461 540 149