Finanční konzultant (Financial Advisor) - Trutnov a okolí

Hledáme spolupracovníky do týmu zaměřeného na poskytování poradenských služeb v oblasti financí. Nabízíme zázemí německé společnosti - jedničky na evropském trhu, flexibilní pracovní dobu, školení, zajímavé finanční ohodnocení a benefity.

Informace o společnosti:
Naše společnost působí na evropském trhu již od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se staráme o více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. Poskytujeme profesionální finanční služby a klademe při tom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů s našimi klienty.

Náplň práce:
* zprostředkovatelská činnost v oblasti financí
* komplexní klientský servis
* analýza finančních potřeb a cílů klienta
* tvorba návrhu finančních optimalizací
* budování privátní klientely
* vedení a motivování vlastního tímu
* produktový marketing

Finanční konzultant je vzdělaný specialista, který má široký rozhled ve finanční oblasti. Jeho specializací jsou finanční trhy a produkty. Náplní práce je především péče o klienty, sestavování odborné finanční analýzy a poskytování komplexního finančního poradenstva.

Požadavky:
* úplné SŠ vzdělání
* bezúhonnost
* zájem o problematiku financí
* samostatnost
* uživatelskou znalost práce na PC

Vhodný kandidát by měl být dynamická osobnost s potenciálem osobního růstu, osobnost s orientací na výkon, mít velmi dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti. Výhodou je praxe z obchodu nebo financí a znalost jednoho světového jazyka. Pozice je vhodná i pro absolventy středních a vysokých škol.

Nabízíme:
* perspektivní podnikání
* flexibilní pracovní dobu
* motivační platové ohodnocení
* zázemí silné a úspěšné zahraniční společnosti
* léty ověřené know how jedničky na trhu
* příjemnou pracovní atmosféru a kolektiv mladých lidí
* možnost smluvně daného kariérního růstu
* odborný růst
* pomoc s budováním vlastního týmu
* zvýšení Vaší kvalifikace v rámci dotovaných vzdělávacích kurzů a seminářů, získání mezinárodně uznávaných certifikátů
Vytvořeno: 22. 5. 2010, 17:12

OVB Allfinanz a.s. - Ing. Gabriel Schnitzer

Pod Černým vrchem 215
54226 Horní Maršov
721855808
Obor
Finance
Plat
30.000 - 80.000 Kč
Lokalita
Trutnov
Kontaktní osoba
Gabriel Schnitzer

Telefon
721855808