Generální manažer

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je multikino CineStar.

Náplň práce:
- řízení provozu multikina
- organizace a vedení mladého kolektivu (cca 60 pracovníků)
- tvorba programové nabídky multikina
- rozvoj marketingových aktivit multikina
- obchodní jednání s partnery společnosti
- koordinace ekonomických výsledků multikina
- reportování výsledků a průběžné činnosti pro vedení společnosti
- dohled nad technickým stavem multikina
- součinnost s ostatními odděleními a pobočkami

Požadujeme:
- SŠ či VŠ vzdělání
- prokazatelnou praxi v obchodní činnosti na vedoucí pozici – podmínkou
- prokazatelnou praxi ve vedení lidí – min. 3 roky
- praxe v provozu multikina – velkou výhodou
- výbornou znalost práce na PC (MS Office), kladný vztah k výpočetní technice obecně
- orientaci na výsledek
- samostatnost, komunikativnost a výborné organizační schopnosti
- schopnost vést, řídit a motivovat větší tým lidí
- flexibilitu a ochotu pracovat nad rámec svých povinností
- zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

Nabízíme:
- velmi různorodou, zodpovědnou a zajímavou práci
- odpovídající finanční ohodnocení závislé na výsledcích
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity
- smlouvu na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou

Místo práce: Praha

Termín nástupu: možný od května 2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 20. 3. 2014, 13:26

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na HPP
Kontaktní osoba
Eva Grundová

Telefon
224 814 391
Šup s tím na FaceBook