GROUP MANAGER – (Manager inzertních týmů)

Jsme jedno z největších vydavatelství časopisů v ČR. V několika segmentech trhu patří naše tituly mezi absolutní špičku, přičemž v našem portfoliu nechybí ani absolutní leadeři. V ČR tvoříme celkem 28 časopisů pro více než 4 500 000 čtenářů měsíčně.

Náplň práce:
Vaším úkolem na této pozici bude vedení přidělených týmů Media Consultantů, jejichž úkolem je jednání se stávající klíčovými klienty našeho vydavatelství a vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti prodeje tiskové reklamy a inzerce. Nedílnou součástí Vaší práce bude motivace podřízených pracovníků, vyhodnocování jejich práce a výsledků, vyhledávání nových obchodních příležitostí a tvorba nových formátů tiskové reklamy, příprava prezentačních materiálů, organizace prodejních a prezentačních akcí, úzká spolupráce s jednotlivými redakcemi a oddělením výroby a produkce, důsledná organizace práce svěřených týmů atd.

Požadujeme:
Předchozí více než dvouletou zkušenost na obdobné vedoucí pozici v oboru prodeje reklamy, médií, PR nebo marketingu, případně více než čtyřletou zkušenost na pozici Key Account Manager v jiném vydavatelství. Výborný přehled na trhu médií ČR s důrazem na tiskovou reklamu. Vynikající praktické obchodní dovednosti a schopnost přenést je na podřízené.
Přirozenou schopnost vést, motivovat a být autoritou pro tým. Kreativní, proaktivní a zodpovědný přístup, cílevědomost a schopnost pracovat podle pravidla „ukázaná platí“. Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič. Znalost AJ výhodou.

Nabízíme:
Úspěšným kandidátům nabízíme velice perspektivní, zodpovědnou a nadprůměrně ohodnocenou práci na úrovni středního managementu ve společnosti, která je leaderem v oboru. Přímou zodpovědnost obchodnímu řediteli. Práci na HPP nebo ŽL. Příjem složeny ze základní mzdy, osobního ohodnocení a provizní z obchodů realizovaných svěřenými týmy. Kvalitní a dobře obchodovatelné tituly se skvělým umístěním na trhu. Možnost seberealizace a dalšího personálního rozvoje včetně reálného kariérního postupu.

Místo práce: Bohdalecká 6/1420 , 101 00, Praha 10

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 26. 3. 2012, 09:05

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
managerx 211
tiskx 50