HLAVNÍ MECHANIK

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je pivovar ZUBR a.s., Komenského č. 35, 750 51 Přerov.

Náplň práce:
Zodpovědnost za stroje, výrobní zařízení a budovy z pohledu údržby zařízení, vedení úseku údržby, komunikace s externími dodavateli, management náhradních dílů pro zajištění preventivní i aktuální údržby, zodpovědnost za tvorbu a plnění plánu oprav a údržby, spolupráce při plánování a realizaci investičních akcí včetně organizace a vyhodnocení nabídek do tendrů, dodržování časového harmonogramu a rozpočtu projektů, vypracování pravidelných reportů.

Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru, min. 5 let praxe v oboru, organizační schopnosti, analytické a logické myšlení, komunikativnost, časová flexibilita, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, anglický jazyk výhodou.

Nabízíme:
Náročnou a zajímavou práci v dynamickém kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity, zázemí stabilní a perspektivní společnosti.

Místo práce: Přerov

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 9. 2011, 15:14

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Přerov