Hlavní účetní

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je vydavatelská společnost RF HOBBY, s.r.o.

Náplň práce:
Vedení účetního oddělení - 5 podřízených, účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, banky, vnitřních dokladů, účetní závěrky, reporty vedení, daňová přiznání – daň z příjmu, srážková daň, silniční daň, daň z nemovitostí, DPH – zahraniční služby + zboží, osvobozená činnost, přenesení daňové povinnosti, souhrnná hlášení, zajištění auditu, komunikace s bankou, finančním úřadem, statistika, schvalování smluv, controlling.

Požadujeme:
Požadujeme praxi minimálně 5 let na stejné pozici nebo obdobné pozici, velmi dobrou orientaci v daňové problematice (DPH, daň z příjmu a další daňové zákony), rutinní znalost podvojného a jednoduchého účetnictví, schopnost metodicky řídit a motivovat tým účetního oddělení.
Svědomitost, spolehlivost, vstřícnost, schopnost uvažovat v souvislostech a vysoké pracovní nasazení považujeme za samozřejmé.

Nabízíme:
Nabízíme hodnocení odpovídající významu pozice, HPP, příjemné pracovní prostředí, dlouhodobou perspektivu. V případě zájmu zasílejte motivační dopis včetně životopisu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 17. 2. 2014, 09:45

Obor
Finance
Plat
0
Lokalita
Praha