IT administrátor s Microsoft certifikací

Mikenopa je mezinárodní společnost působící zejména v České republice, na Slovensku, v Řecku, Jihovýchodní Asii a Ruské federaci. Profiluje se jako dodavatel špičkových technologií a souvisejících služeb pro hotely, business centra a rezidenční projekty.

Náplň práce:
• Správa Microsoft systémů, které společnosti používají
• Podpora všech poboček a nastavování standardů v IT správě
• Spolupráce při Business Developmentu společnosti

Požadujeme:
• Windows 2008 R2 server, Windows server 2012 výhodou
• Active Directory
• Exchange 2010, Exchange 2013 výhodou
• VMware (vSphere 5.0 či 5.1)
• Administrátorská úroveň Win XP, Win 7/8
• Office 2003-2010, Office 2013 výhodou, Outlook a jeho propojeni s Exchange serverem
• TCP/IP problematika a fungováni DNS, výborná znalost podmínkou
• Orientace v problematice routování, forward portu, v různých typech firewallu výhodou
• Znalost produktů Symantec (End Point Protection System a Antispam)
• Základní znalost v konfiguraci switchů (Cisco, HP) a wi-fi zařízení
Certifikace
• Microsoft Technology Associate a vyšší
• Symantec Certified Professional

Nabízíme:
• Praxi ve společnosti s rozvíjejícími se mezinárodními aktivitami
• Práci s nejmodernějšími IT technologiemi
• Podporu odborného vzdělávání
• Přátelské pracovní prostředí a dobrý kolektiv
• Práce na HPP

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem, názvem pozice a fotografií, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.krejcarkova@mikenopa.com
Vytvořeno: 8. 11. 2013, 14:04

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
Itx 405