IT Infrastructure Manager – znalost AJ

Constellium je světový lídr ve zpracování hliníku a specializuje se na výrobu válcovaných a extrudovaných produktů z hliníku a jeho slitin a výrobu komponentů pro automobilový průmysl.
Constellium Extrusions Děčín s.r.o. navazuje na svou stoletou historii v oblasti zpracování kovů, od roku 1951 zaměřenou na výrobu a zpracování hliníku. Se svými třemi licími linkami, deseti lisy pro aplikování přímého i nepřímého lisování a dalšími agregáty pro dokončovací operace, produkuje hliníkové polotovary ve formě trubek, tyčí a profilů v celkovém objemu přes 50 tisíc tun ročně. Zaměstnává 600 pracovníků a jeho tržby dosahují 4 mld. CZK.

Náplň práce:
• Plánovat, rozvíjet a udržovat informační technologie v souladu s potřebami společnosti, dohlížet na dodržování definovaných standardů IT
• Řídit vztah s outsourcingovým partnerem, koordinovat týmy jeho pracovníků, zodpovídat za dodávku IT služeb a kontrolovat plnění SLA
• Koordinovat a zajišťovat realizaci IT projektů s dopadem do infrastruktury vyvolaných centrálními IT týmy koncernu Constellium a interními potřebami společnosti
• Zajistit fungování interních IT procesů v souladu s metodikou ITIL a požadavky SOX 404
• Řešit požadavky a eskalované problémy uživatelů ve vztahu k Service Desku

Požadujeme:
• Vzdělání: VŠ technického nebo ekonomického směru
• Pracovní zkušenosti: v oblasti informačních technologií výhodou
• Osobní požadavky: systematičnost, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, ochota se vzdělávat
• Odborné znalosti: přehled o informačních technologiích, operačních systémech MS Windows, aplikacích MS Office, Outlook a dalších standardních aplikacích uživatelského prostředí, Active Directory, síťových aktivních prvcích (Cisco výhodou), topologii sítě a rozšiřování LAN, znalost standardů ITIL
• Angličtina: aktivní znalost

Nabízíme:
• Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
• Odpovídající odměnu a platový růst, motivační systém odměňování
• Možnost profesního růstu
• Široký program firemního vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• Penzijní připojištění

Místo práce: Děčín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 17. 3. 2014, 13:44

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Děčín

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405
technikax 1238
managerx 211