IT specialista (SQL/.NET) s příležitostí odborného růstu

Uniwise s.r.o.

Specializujeme se na dodávku řešení pro finanční plánování a reporting. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří společnosti O2 (www.o2.cz), CPI property group (www.cpipg.com) a Vetrotech Worldwide (www.vetrotech.ch). Dodáváme konzultačně softwerové řešení pro podporu procesu tvorby podnikového plánu, hodnocení odchylek a modelování dopadu. MIS, Business Intelligence a datové sklady.

Více informací o společnosti naleznete na www.uniwise.cz.

Podporujeme profesní osobní rozvoj na nejmodernějších technologiích Microsoft, včetně Cloud technologií.
• Zajímavé projekty pro nadnárodní zákazníky
• Řešení založená na nejmodernějších technologiích
• MS SQL server 2019 (SSAS, SSRS, SSIS, MDS)
• Microsoft Power BI
• Microsoft Azure
• Microsoft 365
• Školení a certifikace
• Malý tým, home-office

Uniwise s.r.o., firma s více než 10letou tradicí přijme do svých řad nového kolegu na pozici IT specialista (SQL/.NET)

Náplň práce:
• realizace projektů pro podnikové plánování
• datové sklady, manažerské systémy
• používané technologie jsou Microsoft SQL server, .NET, Microsoft Analysis Services (OLAP), Excel, Azure, Power BI

Požadujeme:
• VŠ vzdělání - min. bakalářský titul
• znalost SQL jazyka nebo programování .NET
• středně pokročilá znalost AJ
• praxe na podobné pozici vítaná

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem.

Nabízíme:
• práci na HPP - plný nebo zkrácený úvazek nebo IČO
• možnost občasné práce z domova
• pružná pracovní doba - individuální rozvržení pracovní doby
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• zajímavé finanční ohodnocení + bonusy, umíme ocenit přínos Vaší práce i zkušeností
• profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty)
• Sickdays
• příspěvek na stravování
• osobní přístup a otevřená hra
• podporujeme vlastní iniciativu a invenci
• partnerský vztah založený na neoficiální a nebyrokratické komunikaci a důvěře
• vzdělávací kurzy, školení,
• kafetérie
• možnost delšího neplaceného volna
• možnost si napracovat hodiny
• firemní akce
• notebook
• možnost studijního volna
• vlastní organizace náplně práce

Místo práce: Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roman.danel@uniwise.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 604 444 242 - Roman Danel.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Ostrava

Telefon
224819391
Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405
PCx 264
SQL.x 0
NETx 38