Junior programátor se zaměřením na XML (.Net, C#)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost poskytující komplexní služby především v oblasti zpracování účetnictví a účetního výkaznictví organizačních složek státu, příspěvkových organizací i veřejných vysokých škol, politických stran, občanských sdružení i jiných nevýdělečných organizací. Společnost se zaměřuje na dvě základní oblasti: 1) vývoj systémů především ekonomického charakteru, 2) dodavatelské zpracování účetnictví a účetního výkaznictví.

Náplň práce:
V rámci aktuálního projektu půjde o přípravu XML/XSL/XSLT s pomocí T4 šablon. Jde o rutinní práci na cca 9 měsíců, která vyžaduje houževnatost a pečlivost. Dle zkušeností pak bude možná samostatná i týmová práce na dalších projektech (mimo oblast XML) jednorázového, krátkodobého i dlouhodobého charakteru se zaměřením na ekonomické systémy.

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy nebo studenty VŠ s dostatkem času,
- znalost XML/XSL/XSLT,
- znalost Microsoft .Net verze 3.0 a vyšší, jazyka C#,
- zkušenosti s relačními databázemi MS SQL,
- zájem o nové trendy v oblasti vývoje SW a IT obecně,
- jazykové znalosti na úrovni čtení a samostudia dokumentace,
- samostatnost, analytické schopnosti,
- znalosti v oblasti účetnictví a ekonomických agend výhodou.

Nabízíme:
- zázemí zavedené firmy,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- zaměstnanecké výhody (stravenky, klouzavá pracovní doba, prodloužená dovolená atd.),
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
- přátelský kolektiv,
- možnost dalšího vzdělávání,
- práci na HPP, DPP, DPČ, zkrácený úvazek nebo ŽL.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle možností, nejlépe ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 12. 9. 2014, 10:04

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
juniorx 48
xmlx 4
.netx 0
C#x 0